Çek Cumhuriyeti Türkiye Maç Tahmini 21 Haziran 2016

Çek Cumhuriyeti Türkiye Tahmini 21 Haziran 2016 futbol bahis tahminleri.Fatih Terim yönetimindeki Türkiye, hayal kırıklıkları ile dolu bir turnuva geçiriyor. Şimdi sırada, turnuvanın son maçı var ve bu işkence sona eriyor. Çek Cumhuriyeti – Türkiye mücadelesi, 21 Haziran 2016 Salı günü, saat 22.00’da başlayacak ve Stade Bollaert Delelis’te oynanacak.

Çek Cumhuriyeti, elemelerde Türkiye ile aynı grupta yer almış, Hollanda ve İzlanda’yı da geride bırakarak grup lideri olmuştu. Bu başarıları ile turnuvaya doğrudan katılma hakkı elde etmişlerdi. İlk 2 maçlarına baktığımızda, İspanya’ya son dakikalarda yedikleri golle 1-0 mağlup oldular. Türkiye’yi adeta sahaya gömen Hırvatistan karşısında da, 2-0 geriden gelip 2-2’lik skorla sahadan ayrılmayı başardılar. Türkiye’yi yenmeleri oldukça muhtemel ve alacakları bir galibiyetle, en iyi dört 3.’den biri olabilirler. Kazanmayı, Türkiye’den daha çok istiyor ve hak ediyorlar gibi görünüyor. Kadrosundaki tanımadığımız, çoğuna burun kıvıracağımız oyuncular bizi bir kez geride bıraktı ve yine aynısını yapacaklar. Bizse hala, Euro 2008’te onları yendiğimiz maçla avunuyoruz.

Türkiye, büyük umutlarla, büyük dolduruşlarla geldiği turnuvadan, büyük ihtimalle kocaman bir hüsranla dönecek. Hırvatistan’a karşı çok kötü bir futbol oynayan takım, İspanya karşısında da sahadan silindi. Takımın en kötülerinden birisi yine Arda Turan’dı ve tribünlerden oldukça büyük tepki aldı. Fatih Terim ise kalite olarak turnuvanın en iyi 10 takımından biri olan Türkiye’yi, turnuvanın en kötü futbol oynayan takımı yapmayı başardı. Caner Erkin, Gökhan Gönül, Mehmet Topal, Selçuk İnan, Hakan Çalhanoğlu, Volkan Babacan gibi isimler de, oldukça kötü bir performans gösterdi. Son maçta Fatih Terim, alışılmış dizilişi ve kadroyu değiştirecek gibi duruyor. Ancak tren çoktan kaçtı ve bunların bir faydası olmayacak gibi duruyor. Grubu 3. sırada bitirip çıkmayı umsak bile, İspanya ve Hırvatistan maçlarından toplamda, eksi 4 averajla ayrılmış olmamız buna engel olacak gibi görünüyor. Bu kez olmadı, Fatih Terim bitti demeden bitti. Modern futbola ayak uyduramayan Terim, yedi yüz bin liralık aylık gelirinin bir kısmını, kendini bu konuda geliştirmeye ayırabilir.

Turnuvanın en kötü takımı olan Türkiye’nin, Çek Cumhuriyeti karşısında çok şansı yok.

Skor tahminim 2-0.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir