Fenerbahçe Beşiktaş Maç Tahmini 7 Eylül 2012

Fenerbahçe Beşiktaş 7 Eylül 2012 Futbol Tahminleri.Fenerbahçe ile Beşiktaş arasındaki derbi maçı, 7 Eylül Pazar günü saat 19:00’da, Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynanacak.

Lige istediği gibi başlayamayan Fenerbahçe’de belki de en büyük olay, 10 yıldır Fenerbahçe forması giyen, Fenerbahçe ile sayısız kupa kazanmış olan, ligimizde gol kralı olan ve Türkiye’de bıraktığı izleri tartışmaya bile gerek olmayan kaptan Alex’in takımdan ayrılması oldu. Uzun süredir Aykut Kocaman’la sorunlar yaşayan Alex, en sonunda, yönetimin ve teknik kadronun isteği üzerine takımdan ayrıldı. Bu olay Fenerbahçe’ye uzun lig maratonunda olumlu yansıyabilir, ama bu maç için olumsuz etkileyecektir. FenerbahçeBeşiktaş karşılaşmasını canlı olarak izlemek için tıklayın!

Takıma hala alışamayan futbolcular var; Krasic ve Meireles henüz alışamadılar ama Meireles takıma yavaş yavaş alışıyor gibi. Krasic ise hala tutuk bir görüntü çiziyor ve Juventus’taki günlerini aratıyor. Aykut Kocaman’ın koltuğu, son maçlarda alınan kötü sonuçlarla sallanıyordu, ancak Kasımpaşa maçında alınan 2-0’lık mağlubiyetin faturası başta kaptan Alex olmak üzere, Stoch ve Baroni’ye kesildi. Alex takımdan gönderilirken, Baroni ve Stoch’a da para cezası verildi.

Beşiktaş ise lige, tahmin edildiğinden daha iyi başladı ve şu an 9. sırada da olsa, oynadığı futbol, futbol otoriteleri tarafından takdir ediliyor. Beşiktaş’ta da uzun süredir devam eden bir problem var; Quaresma sorunu. “Feda” istenen Quaresma, önce bu isteği reddetmişti ancak şimdi kabul etti ve yıllık 3.7 Milyon Euro olan ücretinde 750.000 Euro indirime gitti. Samet Aybaba’nın ise, Quaresma’yı tekrar kadroya alıp almayacağı ise merak konusu. Manuel Fernandes ve Almeida’nın bulunduğu kadroya Quaresma da dahil olursa, bireysel becerisi yüksek olan oyuncu sayısı artacaktır. Ancak şu sıralar, takım oyunu sayesinde takdir alan Kara Kartallar, bu oyuncuların birlikte oynamasıyla, şimdiki takım oyunundan uzaklaşabilir ve bu günlerini bile arayabilir. Samet Aybaba’nın bunu iyi analiz etmesi ve Quaresma konusunu dikkatle düşünmesi lazım.

Derbiler her zaman 3 sonuçludur, bu maçta da herhangi bir sonuç olabilir ve nasıl bir sonuç alınırsa alınsın, bu beni şaşırtmaz. Ancak daha iyi kadroya sahip olan Fenerbahçe, bence bir adım önde. Beşiktaş mücadeleyi bırakmayacaktır ve puan ya da puanlar almak için elinden geleni yapacaktır. İki takımın berabere kalacağını düşünüyorum. Belki bir ihtimal Fenerbahçe de alabilir maçı, ama Beşiktaş kazanamaz. Benim tahminim beraberlik yönünde.

Skor tahminim ise 2-2.
Bets10′dan ücretsiz bonusunuzu almak ve bu maça hemen bahis yapmak için tıklayın!

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir