Everton Manchester United Maç Tahminleri 11 Eylül 2010

Everton Manchester United Maç Tahminleriİngiltere Premier Lig’in 4. haftasında, Everton Goodison Park’ta Manchester United’ı ağırlayacak ve maç 11 Eylül Cumartesi saat 14.45’te oynanacak. İlk 3 maçında sadece 1 puan alan Everton, kendi evinde oynayacağı bu maçta Manchester United’dan puan almaya çalışacak.

Everton oynadığı 3 maçın ikisini deplasmanda, birini ise kendi sahasında oynadı. Ligde aldığı tek puanı kendi sahasında berabere kalarak aldı. İlk maçında Blackburn’e 1-0 mağlup olan Everton, ikinci maçını kendi sahasında oynadı ve Wolverhampton ile 1-1 berabere kalarak ligdeki ilk puanını almış oldu. Üçüncü maçında ise Aston Villa deplasmanına giden Everton, o maçtan da 1-0 mağlup ayrılarak eve puansız döndü ve böylece kendisine ligin 18. sırasında bir yer edindi.

Manchester United ise Everton‘ın aksine iki maçını kendi evinde ve bir maçını deplasmanda oynadı. Bu maçlardan 7 puan çıkaran Manchester United, kendi evindeki maçları kazanıp deplasmandaki maçından beraberlikle ayrıldı. İlk maçında lige geri dönen Newcastle United ile karşılaşan Manchester United, maçtan 3-0 galip ayrıldı. İkinci maçında ise Fulham deplasmanına giden Manchester, maçtan 2-2 beraberlik alarak puanını dörde çıkarttı. Üçüncü haftada ise kendi sahasında karşılaştığı West Ham’ı yine 3-0 ile geçerek ligin 3. sırasına yerleşti.

İki takımın Everton’ın sahasında karşı karşıya geldiği maçlara baktığımızda, Manchester United’ın belirgin bir üstünlüğü göze çarpıyor. Bu maçlardan üçünü Manchester United kazanırken, bir maç beraberlikle ve bir maç da Everton’ın galibiyetiyle sonuçlanmış. 2008-2009 sezonunda oynanan maç beraberlikle sonuçlanırken, geçen sezonki karşılaşmada Everton maçı 3-1 kazanmayı başarmıştı. Bu görüntüye göre Everton Manchester United şanslı görünüyor ama biliyoruz ki maçların sonuçları istatistiğe göre değil, bazen takımların sadece o günkü durumuna göre bile değişebiliyor.

Everton şu anda Manchester’ın tam zıddı gibi görünüyor, çünkü Manchester’ın başarılı olduğu kısımlar onların başarısızlığı olarak göze çarpıyor. Manchester United tek puan kaybını deplasmandaki beraberlikle yaşarken, Everton tek puanını evinde aldığı beraberlikten kazanıyor. Everton’ın bu sezonki durumu hiç iç açıcı değil ve bu maç kendi sahalarında olsa bile bu sefer beraberlikle sonuçlanacağını düşünmüyorum.

Bence Manchester United 2-1 kazanarak 3 puana ulaşacaktır. Betsson bu karşılaşma için size en iyi oranları sunuyor, hemen kayıt olmak için tıklayın!

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir