Bulgaristan Fransa Maç Tahmini 7 Ekim 2017

Bulgaristan Fransa 7 Ekim 2017 futbol bahis.Bir kez daha ligler milli maç arasına girerken, çekişmeli bir mücadeleye sahne olan Dünya Kupası Avrupa Elemeleri A Grubu’nda, 12 puanla grubun 4. sırasında yer alan Bulgaristan, 17 puanla grubun lideri olan Fransa’yı ağırlayacak. 7 Ekim Cumartesi günü Vasil Levski Ulusal Stadyumu’nda oynanacak olan karşılaşma, 21.45’te başlayacak.

2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu’nda yalnızca Azerbaycan ve Malta’yı mağlup edebilmiş ve grubu Norveç’in arkasında 4. tamamlayarak şampiyonaya katılamamıştı. 2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri’nde ise Fransa, İsveç, Hollanda, Lüksemburg ve Belarus’un da yer aldığı A Grubu’nda bulunan Bulgaristan, bu kez grupta daha iyi bir rekabet ortamı sağlamayı başardı. İlk maçında Lüksemburg’u mağlup ettikten sonra, Fransa ve ardından da İsveç’e konuk oldular ve 2 maçta da 3’er farkla mağlup ayrıldılar. Belarus’u konuk ettikleri maçtan 1-0 galip ayrılırken, Hollanda’ya konuk ettikleri maçı da 2-0 kazanmayı başardılar. Ancak gruptaki en beklenmedik puan kaybını, grubun son sırasında yer alan Belarus’a konuk oldukları maçta mağlup olarak aldılar. Kendi sahalarında İsveç’i mağlup etmeyi başarırken, grupta oynadıkları son maçta Hollanda deplasmanından da puansız döndüler. 12 puanla 4. sırasında yer aldıkları A Grubu’nda Hollanda 13 puanla 3. sırada, İsveç ise 16 puanla 2. sırada yer alıyor ve Bulgaristan’ın gruptan çıkabilmesi için grubu en azından 2. sırada bitirmesi gerekiyor.

2016 Avrupa Şampiyonası’na ev sahipliği yapan Fransa, son Dünya Şampiyonu Almanya’yı dahi mağlup etmesine rağmen, finalde Portekiz’e uzatmalarda mağlup olmuş ve şampiyonayı 2. olarak tamamlamıştı. 2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri’ndeki ilk maçında Belarus deplasmanında gol bulamayarak 1 puanla dönen Fransa, sonrasında ise kendini göstermeyi başarmıştı. Bulgaristan’ı 4-1 mağlup ettikten sonra Hollanda deplasmanında 1-0 kazanmış, Lüksemburg ve İsveç’i de yenerek, gruptaki ilk maçların sonunda sadece Belarus’a puan kaybetmişti. Ancak gruptaki ikinci maçlarının ilkinde İsveç’e konuk oldular ve 2-1 kaybederek, gruptaki ilk ve tek mağlubiyetlerini de aldılar. Yaklaşık 1 ay önce oynanan maçların ilkinde, Hollanda’yı 4-0 mağlup ettikten sonra, Lüksemburg’u konuk ettikleri karşılaşmada beklenmedik bir şekilde gol bulamadılar ve 1 puana razı oldular. İsveç’in sadece 1 puan önünde liderliğini sürdüren Fransa, bu maçı kazanması durumunda, grubu ilk 2 sırada tamamlamayı garantilemiş olacak.

Kaliteli kadrosuna rağmen, grubun averaj takımları olan Belarus ve Lüksemburg’a puan kaybeden Fransa, Bulgaristan karşısında kazanarak, grup liderliğindeki iddiasını arttıracaktır.

Skor tahminim 0-2.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir